środa, 27 listopada 2013

W fioletach

W kolorze fioletu wykonałam już kilka prac. Były to kartki okolicznościowe, pudełko, kartka z czekoladą, album komunijny, ale także scrapy. Mam 2 (wydaje mi się niezłe) i jeden z takich początkowych, mało skomplikowany.
Te dwa pokażę, ponieważ pierwszy zgłaszam  na  wyzwanie: "Wtorkowe inspiracje - kolor fioletowy",  które pojawiło się na blogu:
http://www.kwiatdolnoslaski.pl/2013/11/wtorkowe-inspiracje-kolor-fioletowy.htmlSpełniają one warunki wyzwania, mają w przeważającej części fiolety, może tego nie uchwycił aparat, może obsługująca aparat!), ale to chyba standard u mnie. W ubiegłym roku na boże narodzenie najfajniejsze wyszły mi kartki fioletowe. Na zdjęciach jednak wiele szczegółów było przekłamanych.

Oto fioletowe scrapki:Na  zdjęciu widać różowy środek w kwiatku, ale cały scrap jest tylko fioletowo-srebrno-biały.


I drugi scrap. W roli głównej w obu scrapach papiery z Galerii Papieru z serii Kapuśniaczek.Uff, jaki długi ten post! 

2 komentarze:

DOBROSŁAWA pisze...

Widać , widać te fioletowe cudowności z pięknymi kwiatami Twojego dzieła. Dziękuję za udział e wtorkowych inspiracjach kolorem w Kwiecie Dolnośląskim. Proszę tylko wyłącz weryfikację obrazkową w ustawieniach komentarzy. Bardzo przeszkadzają i utrudniają życie, a nie bronią przed niczym . Pozdrawiam cieplutko

Dorota pisze...

Świetne scrapy. Takie "na bogato":) Lubię gdy jest spora ilość dodatków, a przy tym wszystko tworzy spójną całość. Tobie wyszło wszystko rewelacyjnie :)