sobota, 30 listopada 2013

Świąteczne "zwyklaczki"

Tym razem kartki, do których wykorzystałam kartki z poprzednich lat. Taki mały recykling.
Będzie dużo oglądania.
Na zdjęciach nie uchwyciłam blasku tych kartek. Są tutaj przytłumione, takie "smutne", mało wyraźne. Niestety już je oddałam i lepszych ujęć nie będzie.

piątek, 29 listopada 2013

Świątecznych karteczek ciąg dalszy


Kolejna porcja karteczek świątecznych w różnych kolorach.

 

czwartek, 28 listopada 2013

Zaczynam świąteczne kartkowanie

Na pierwszy rzut kilka kartek zrobionych wcześniej, ale jak najbardziej na czasie. Zaczynam już wpadać w wir kartkowania bożonarodzeniowego.
Dziękuję za odwiedziny i pozdrawiam cieplutko!

środa, 27 listopada 2013

W fioletach

W kolorze fioletu wykonałam już kilka prac. Były to kartki okolicznościowe, pudełko, kartka z czekoladą, album komunijny, ale także scrapy. Mam 2 (wydaje mi się niezłe) i jeden z takich początkowych, mało skomplikowany.
Te dwa pokażę, ponieważ pierwszy zgłaszam  na  wyzwanie: "Wtorkowe inspiracje - kolor fioletowy",  które pojawiło się na blogu:
http://www.kwiatdolnoslaski.pl/2013/11/wtorkowe-inspiracje-kolor-fioletowy.htmlSpełniają one warunki wyzwania, mają w przeważającej części fiolety, może tego nie uchwycił aparat, może obsługująca aparat!), ale to chyba standard u mnie. W ubiegłym roku na boże narodzenie najfajniejsze wyszły mi kartki fioletowe. Na zdjęciach jednak wiele szczegółów było przekłamanych.

Oto fioletowe scrapki:Na  zdjęciu widać różowy środek w kwiatku, ale cały scrap jest tylko fioletowo-srebrno-biały.


I drugi scrap. W roli głównej w obu scrapach papiery z Galerii Papieru z serii Kapuśniaczek.Uff, jaki długi ten post! 

Pudełeczko na biżuterię

Kolejne pudełko na biżuterię. Tym razem w odcieniach brązowo-beżowo-żółtych. Cieplutkie kolorki jesienno-letnie, nagrzane słońcem dodają energii, bo już powoli mrozik ściska.Pierwsze pudełko w odcieniach fioletu pokazałam w pierwszym poście.

czwartek, 21 listopada 2013

A jednak - trudne!

Karteczki męskie to nie lada wyzwanie! A tym bardziej, jeśli niewiele się wie o jublilacie, bądź solenizancie. Próbowałam już swoich sił w tym temacie jakiś rok temu, teraz zmierzyłam się z nimi ponownie.
Z takim oto efektem: